Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Rock

Za sve fanove Ex Yu Rocka (Azra, Bijelo Dugme, Divlje Jagode, Yu Grupa, Smak, Parni Valjak, Generacija 5, Osmi Putnik...)
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 omiljeno pivo?

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimened lis 04, 2009 3:38 pm

Kad ste usamljeni i tuzni,kad ste s drustvom,kad svirate gitaru nebitno,uvjek nam je potrebno pivo...Pa oje vam je omiljeno?
Ja volim popiti Lav pivo,ali kad ga nema u radnjama mogu popit i niksicko i tuborg,ali LAV je zakon Cool


da cujem vas??? Very Happy
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimened lis 04, 2009 9:46 pm

Hmm.... Zlo svih zala.. Djeco, bježite od alkohola What a Face
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimened lis 04, 2009 10:24 pm

ma koji si ti rocker kad ne volis pivu i jbt gdje vidis ovdje djecu,naravno osim tebe? Laughing
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 05, 2009 11:38 am

Ma nisam ti ja neki "alkos".. Zna se tu i tamo zalomiti cigara, dvije, deset Very Happy Ali najvažnije je da današnja djeca ne sjede na 'ladan beton Very Happy
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 05, 2009 1:30 pm

e tema je pivo,al' uzgred mozemo prokomentarisat cigare,kolko cesto usite,koje cigare i kad ste poceli?
ja vec punih nedjelju dana po jednu na dan,inace su to karelia i nisam pocela da pusim kao mnogi klinci iz fore,vec zbog nekih problema Sad
i kajem se zbog toga
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 05, 2009 1:49 pm

Počeo sam u šestom razredu... Danas pušim samo kad sam u društvu (ali cigare) Najčešće pušim Marlboro Ultra light, pošto to najčešće puši ovaj drug od kojeg kradem cigare Very Happy
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 05, 2009 10:03 pm

jbt dvije godine? Shocked
ozbiljno kuda ide ova omladina? znaci nisi postao zavisan od cigara?
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimeuto lis 06, 2009 7:59 am

Hmmm.. Prije bih rekao 3 godine, ja sam sad prvi razred. A ovisan sigurno nisam.. Mogu popušiti 10, 5 ili 0 i isto ću se osjećati. sunny
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: cigaro cigaro   omiljeno pivo? I_icon_minitimeuto lis 06, 2009 2:58 pm

ili jednu kubanku sa plećkom u ismihanu ali svejedno alkohol i cigare ne uzimam kao ni drogu i zašto bi morao to uzimati ako bi želio biti rocker ako želim imati ostatak života zdrav moja stvar
[Vrh] Go down
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:22 pm

@adin ja sam pomogla drugarici da ostavi cigare,tako da nemoj mislit da ja savjetujem ljude da se drogiraju,puse,piju naprotiv...a to sto sam ja kreten pa stetim sebi to je zato sto mi se tako svidja,i ja nikog ne opterecujem time...a ono za rockere je bila sala,mislila sam da ste je shvatili pa zato nisam odvojila dava reda i napisala "sala djeco,nemojte slucajno probat"
i drago mi je sto zivis zdravo...aj sad svise ugledajmo na adina Very Happy
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: cigaro   omiljeno pivo? I_icon_minitimeuto lis 06, 2009 5:51 pm

Fala i zigter more rabbit pirat
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:17 pm

Novost: Danas je 15 (petnaest) dana kako ne pušim Very Happy
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:20 pm

za pohvalu cheers kod mene nema dana kad ne zapalim makar jednu do sest,osim nedeljom...
[Vrh] Go down
skotchiJack

skotchiJack


Broj komentara : 12
Join date : 18.10.2009
Mjesto : Arkham

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:27 pm

putnik je napisao/la:
e tema je pivo,al' uzgred mozemo prokomentarisat cigare,kolko cesto usite,koje cigare i kad ste poceli?
ja vec punih nedjelju dana po jednu na dan,inace su to karelia i nisam pocela da pusim kao mnogi klinci iz fore,vec zbog nekih problema Sad
i kajem se zbog toga


hmmmm, ovo mi je prvi pravi post pa prvo o pivu

dakle omiljeno pivo mi je velebitsko ilitiga ličanka, ako nema tog onda karlovačko, a kad glumim facu u nekom skupom bircu onda guinness.

A sad cigarete
Ne znam kolika je poveznica između glazbe koju slušaš i pušenja, ali ok.
Većina djevojaka i mladića koje poznam ne slušaju glazbu koju ja slušam pa ipak puše, lol ali da, sigurno rokerima i alternativcima bolje stoji:P
A ja pušim jer mi je od cigareta glas bolji.

jk
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:28 pm

Znao sam da ćeš ovdje prvo pisati Very Happy
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:33 pm

to da bolje stoji rokerima tu nisi pogrijesila,al' pivo pijem onako sa zadovoljstvom,uz drustvo je ukusnije afro
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:34 pm

od cigara bolji glas pa ito da ćujem









Zdravo dobro nam stigla na forum ja sam Zajza
[Vrh] Go down
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:37 pm

e da i meni je to neobicno,zaboravih rec...znam da mi se ortak zalio da mu cigare ostecuju glas
[Vrh] Go down
skotchiJack

skotchiJack


Broj komentara : 12
Join date : 18.10.2009
Mjesto : Arkham

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:54 pm

Adin Midžić je napisao/la:
od cigara bolji glas pa ito da ćujem









Zdravo dobro nam stigla na forum ja sam Zajza

hvala na dobrodošlici Very Happy

Ma šalim se naravno, ali glas ti s vremenom malo ohrapavi, a moj je sam po sebi dosta dubok, pošto volim duboke hrapave glasove ( tipa Waits), meni se moj glas nakon 4godišnjeg staža pušenja sviđa.

Iako sam, hvala bogu, još dalekoooo od waitsa.
[Vrh] Go down
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 9:57 pm

marije aj reci nesto o sebi (god,sk,bracno stanje itd)
i da dobrodosla! ja ne znam sta mi je nocas sve nesto zaboravljam lol! pa onda kradem fore od adina
[Vrh] Go down
skotchiJack

skotchiJack


Broj komentara : 12
Join date : 18.10.2009
Mjesto : Arkham

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 10:03 pm

Ajme koji ljubazni forum ^^

dakle Marija, 16 godina, gimnazijalka, sviram gitaru 3-4 godine, udana nisam ni ne planiram bit još bar 15 godina.
Volim, zapravo obožavam, glazbu, poeziju, Oscara Wildea, gitaru, batmana i to bi bilo to Very Happy



imam neki opasan osjećaj da ovo ne spada u ovu temu Very Happy
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 10:14 pm

Admin kaže: "Ionako pola postova ne spada u odgovarajuće teme, slobodno piši!" Very Happy
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 10:15 pm

ma ne brigaj sredice to haris ako na ide ovdje
i ja imam 16,cool,gimnazijalka takodje...
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 10:15 pm

TAK JE aj valjda za mene znate al ev ponovo zanć imam 15 god sviram flautu i bass veterinarski tehnićar budući imam cjeli zvjerinjak životinja
[Vrh] Go down
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 10:17 pm

haris voli da sredjuje postove...
i ja imam 16 cool,i ja gimnazijalka..jesi li treci il drugi?
[Vrh] Go down
Sponsored content





omiljeno pivo? Empty
PostajNaslov: Re: omiljeno pivo?   omiljeno pivo? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
omiljeno pivo?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ex Yu Rock :: Razno :: Offtopic-
Forum(o)Bir: